KONST / Litografier / Färglitografi 10985033
nr 1098 5033
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 79/90, bladets mått: 58x77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:53:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd